برنامه نویسی و طراحی وب سایت

در سال های اخیر یکی از بهترین راه های کسب اطلاعات درباره شرکت و خدمات و محصولاتی که ارائه می دهد و همچنین پیدا کردن راه های تماس با شرکت، جستجو در اینترنت و مشاهده وب سایت شرکت می باشد و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با جستجویی ساده در اینترنت محصول یا خدمت مورد نیاز خود را به راحتی یافته و با تماس با شرکت مربوطه آن محصول یا خدمت را سفارش داده اید و یا حتی تمام این فرآیند را بصورت اینترنتی و یا با خرید اینترنتی ساده ای انجام داده اید.

یک وب سایت مناسب می تواند در تمام طول روز پاسخگوی مشتریان شرکت از نقاط مختلف باشد. شرکت را بطور کامل به مشتری معرفی می کند و خدمات مختلفی را از جمله دانلود مقاله ها، خرید اینترنتی، رزرو اینترنتی و غیره را بطور شبانه روزی ارائه دهد. مطمئنا یک وب سایت مناسب بسیار بهتر و کار آمدتر از هر نوع تبلیغ دیگر و با هزینه ای کمتر می تواند معرف خدمات و نوع تجارت شما با شد.

وب سایتهایی که در توس تندو طراحی و اجرا می شوند دارای برنامه نویسی اختصاصی و متناسب با سفارش شخص یا شرکت می باشد و در آنها از cms ها و نرم افزارهای آماده استفاده نمی شود. به طور کلی وب سایت ها را می توان به دو دسته قابل مدیریت و غیر قابل مدیریت با توجه به سفارش مشتری تقسیم بندی کرد. در تمام برنامه نویسی ها سعی شده و خواهد شد که موارد زیر رعایت شوند.

تعداد بازدید از مطلب : 3767